هستی من
تقدیم به مهدی عزیزم 
قالب وبلاگ

بهترین روش برای پسر دار شدن

از نخستین روز عادت ماهانه زن و شوهر بایستی روزانه مقداری خرما و چند بار جوشانده‏ی ریشه‏ی كاسنی میل نمایند در روزهای انعقاد نطفه كه معمولا از روز یازدهم تا هجدهم متغیر است بایستی پدر خرمای زیاد و غذاهای گرم مثل پسته، بادام، فندق، مویز و نارگیل میل نماید و مادر بایستی یكی دو بار جوشانده كاسنی خورده و محیط خون و رحم خود را قلیایی كند. عده‏ای دستور می‏دهند كه برای قلیایی كردن محیط رحم بهتر است یك ساعت قبل از آمیزش رحم را با محلول ده درصد جوش شیرین شستشو دهند. طبق آزمایشهایی كه در این مدت شده است محلولات قلیایی نطفه را كشته و از ایجاد جنین جلوگیری می‏كنند و بنظر ما اگر هم نطفه منعقد شود آنرا ضعیف كرده و ممكن است نوزاد ناقص شود پس بهترین رویه قلیایی كردن خون بوسیله خوردن میوه‏هایی كه هنر آنها قلیایی كردن است می‏باشد این میوه‏ها عبارتند از انگور، توت فرنگی، تمشك، زرشك، مركبات و میوه‏های ترش و برای احتیاط نیز می‏توان یك قاشق چایخوری جوش شیرین خورده و اگر بخواهند از خارج محیط را قلیایی كنند بنظر من كافی است كه یك قاشق جوش شیرین در یك استكان آب جوش حل كرده یك پنبه به آن آغشته كرده بردارند و بلافاصله آنرا در بیاورند و پس از یك ساعت آمیزش را انجام دهند.

برای پسردار شدن چه باید خورد؟

برای پسردار شدن باید از مواد غذایی حاوی سدیم و پتاسیم بالا استفاده کرد و مصرف کلسیم محدود گردد. مواد غذایی زیر توصیه می شود: مرکبات- زردآلو- آناناس- موز- هلو- گلابی- سیب- گوجه سبز- آلو- خیار- خرما- گیلاس- تمشک- توت فرنگی- انجیر- خربزه- آب میوه و سبزی- حبوبات- کنگرفرنگی- گوجه فرنگی- پیاز- چغندر قرمز- زیتون- قارچ- کلم- ذرت- نخودسبز- سیب زمینی- سبوس- گندم- شاه بلوط- تره شاهی- کنسرو ماهی- ژامبون- کره- ماء الشعیر- کلوچه- نوشابه گازدار- نقل- قهوه- چای- مایونز.

برای دختر دار شدن چه باید خورد؟

برای دختر دار شدن باید از مواد غذایی حاوی کلسیم بالا استفاده شود و مصرف سدیم و پتاسیم محدود گردد. مواد غذایی زیر توصیه می شود :  پنیر سفید- ماست – شیر – تخم مرغ – بادام و بادام زمینی بدون نمک – گردو – لوبیا سبز – مارچوبه – کاهو سبز – ماکارونی – گوشت 100 گرم در روز – ماهی که با بخار پخته شده باشد . دعاهایی در حاشیه مفاتیح وجود دارد، خوردن غذاهای به قول قدیمیها «گرم» مثل شیرینیها و نیز اجتناب از غذای سرد مجرب است.  زمان نزدیكی به نظر من مهمترین مساله است . برای پسر دار شدن باید موقع تخمك گذاری (یك هفته بعد از اولین روز پریود ) نزدیكی انجام بشه . یك روز قبل و یا بعد . اما قبل تر و یا بعد تر از این موقع بچه دختر می شه .و البته به نحوه این عمل هم بستگی داره كه شما با مطالعه كتاب تعیین جنسیت دقیقا" متوجه خواهید شد.  روز تخمك گذاری 2 هفته بعد از اولین روز پریود است نه 1 هفته... یعنی دقیقاً میان یك دوره پریودی كه اگر آن را 28 روز حساب كنیم روز 14 می شود. سه روز قبل و بعد از این زمان را هم به دوره تخمك گذاری اضافه كنید. برا كسی كه پسر میخواد مهم كه دقیق روز باز شدن تخمك را بدونه. برای همین از روز 12 پریود باید بره سونوگرافی .سكس هم نداشته باشه. تا روزی كه تخمك باز شه .همون روز نزدیكی كنه .من 3 تا از دوستام با این روش پسر دار شدن. اونا میرفتن سونوگرافی دكتر اطهری تو خیابان جم. پیش دكتر فیضی.شاد باشید.  برای پیدا كردن زمان دقیق تخمك گذاری كیت هایی به تازگی اومده كه میشه از داروخانه ها تهیه كرد طریقه مصرف رو هم می تونید از داروخانه بپرسید. ضمناً تغییرات درجه حرارت بدن هم می تونه كمك كنه و یك روش دیگر هم 14 روز قبل از شروع پریود بعدی كسی كه دوره های منظم داره می تونه طبق تقویم روز تخمك گذاریشو پیدا كنه  تمایل ، كوشش و جستجو برای به دست آوردن یك وسیله مطمئن جهت تأثیرگذاری برجنسیت فرزند مورد نظر، به قدمت تاریخ بشر است.  تعداد و تنوع این دستورات به قدری زیاد است كه تقریباً هرقوم و ملتی برای به دست آوردن فرزندی ازجنسیت مورد نظر و اكثراً پسر توصیه هائی داشته ، و به آنها عمل می كرده است. كثرت و تنوع این دستورات و كوشش ها برای پیدا كردن روش مطمئن ، نشانه علاقه فراوان بشر به داشتن فرزند از هردوجنس و تعدد این توصیه ها ، دلیل بر نارسا بودن و به دست نیاوردن نتیجه مطلوب ازعملكرد آنها بوده است. ولی همیشه تعیین جنسیت كودك مفید نیست و موجب برهم خوردن تناسب جنسیت كودكان خواهد شد. دركره جنوبی كه امكان تعیین جنسیت جنین در مراحل اول حاملگی در دسترس همه وجود دارد. تولد پسر 14 درصد بیش از دخترها است.
حتما می دانید كه انتخاب جنسیت كودك از طریق اسپرماتوزوئید است. بدین معنی كه مرد تعیین می كند كه كودك دختر شود یا پسر.  پیروی از رژیم غذائی مخصوص برای به دست آوردن فرزند پسر یا دختر ، از زمان های قدیم معمول بوده ولی از آنجا كه مكانیسم و نحوه اثر این روش ناشناخته بوده است ، رژیم های غذائی و متفاوت و گاه متناقض به كار گرفته شده است.  درانسان اگرچه نحوه عمل تغییر رژیم غذائی و استفاده از رژیم مناسب شناخته نشده ولی حدس زده می شود كه به علت تغییر متابولیسم تخمك و به خصوص یون های سطح خارجی تخمك ، باعث می شود كه تخمك در صورتی كه یون مناسب را داشته باشد بتواند اسپرماتوزوئید پسر یا دختر را به طرف خود جلب كند.  نتایجی كه از به كار بردن این روش گزارش شده ، یكنواخت نیست و بعضی از مراكز بین 80 تا 100 درصد موفقیت گزارش داده اند. اما این نتایج ، زمانی می تواند قابل قبول و قابل اعتماد باشد كه رژیم غذائی به تنهائی مورد استفاده واقع شود و سایر روشها همزمان با این روش به كار گرفته نشود. به طور خلاصه ، غذاهائی كه بیشتر برای لقاح پسرمناسب است عبارتند از: كلیه غذاهای شور ، موز، خرما ، هویج، سیب زمینی ، جگر، گوشت و تخم مرغ ، وغذاهائی كه برای دختر مناسب است عبارتند از : شیر و فرآورده های آن، ماهی، ساردین، خاویار، بادام، كاكائو و جوانه گندم و كلم، كدو و فلفل سبز. رژیم غذایی تا حدود زیادی تاسیر گذاره چون باعث تعقیر غشا یونی تخمك میشه واسه پسر دار شدن با ید غذاهایی كه دارای سدیم و پتاسیم بالا هستند مصرف بشه و غذاهای كلسیم دار از رژیم غذایی تا حدودی حذف بشه اگه مشكلی نداشته باشی باید نمك زیاد استفاده كنی ضمنا همسرت باید از غذاهای با طبیعت گرم استفاده كنه .  تا 18 ماه اول ازدواج درصد پسر شدن بچه با رعایت زمان تخمك گذاری 95% است. سعی كن در چند روز حول و حوش تخمگ گذاری حتما لقاح صورت بگیره  پسردار شدن از طریق تنظیم زمان آمیزش:
ابتدا باید تاریخ دقیق تخمك گذاری خود را تعیین كنید(ترشحات ژله ای مشابه با سفیده تخم مرغ كه معمولا 4 روز قبل از تخمك گذاریست و سپس باید منتظردرد شدید و یكطرفه در ناحیه تخمدان باشید كه درست زمان تخمك گذاری ایجاد میشود.) حال اگر تا حد امكان آمیزش جنسی را به زمان تخمك گذاری نزدیك كنید و یا حداكثر تا 24 ساعت پس از آن احتمال پسر دار شدن شما بیشتر است. برای دختر دار شدن هم 3 روز قبل از تخمك گذاری آمیزش داشته باشید، ( نهایتا" تا 48 ساعت مانده به تخمك گذاری). پس از این زمان دیگر اقدامی نكنید كه ممكن است پسر دار شوید. لبنیات احتمال دختر دار شدنو بالا میبره موز ، خرما ، عسل باعث پسر شدنه نخوردن ترشی1سال قبل از اقدام برای هردو...زمان نزدیكی مناسب...خوردن موز -عسل-خرما-زنجبیل-شستن واژن با جوش شیرین...-خوردن كندر...خلاصه هرچی كه گرمیه... خوردن خرما خیلی زیاد زرد آلو سیب موز طالبی زعفران كاچی حلوا مرغ میگو اسفناج سه ماه قبل از بارداری و انجام نزدیكی در روز تخمك گذارییا بعد از تخمك گذاری در ضمن شوهرت هم باید آزمایش اسپرم بده آیا اصلا می تونه پسر دار بشه چون یكی از فامیلهای ما شوهرش اصلا كروموزوم پسر نداشت .و هر چی بچه می آورد دختر میشد.

 http://www.arteen.mihanblog.com/post/66


موضوعات مرتبط: بیاموز
[ سه شنبه ۱۸ خرداد۱۳۸۹ ] [ ۲۳:۸ بعد از ظهر ] [ مرضیه ]
.: Weblog Themes By WeblogSkin :.
درباره وبلاگ

چه زیباست اگر قلبم پس از مرگم بسان روزهای پیش از آن بکوبد در سینه ای پیام مهربانی را...